RH-2000

NOVINKA 

RH-2000 Digitální mikroskop HIROX

3D digitální mikroskop RH-2000. Převratný model ve světě digitální mikroskopie.

RH-2000-3D

Součástí tohoto nového systému je i nový montážní systém. Rychlá a snadná montáž CMOS kamery pomocí bajonetu s vestavěným komunikačním rozhraním pro automatickou detekci objektivů a adaptérů, zvětšení, kontrolu rotace a to BEZ dodatečných kabelů.

New mounting system

Systém dosahuje vysoké rychlosti přenosu dat a díky tomu pořizuje vysoce kvalitní snímky. Nový snímač CMOS kamery byl vyvinut k vytvoření nejkvalitnějšího obrazu. Kamera Hirox CMOS zachycuje 50 snímků za sekundu s kontinuálním vysokým rozlišením 1920×1200 pixelů. To poskytuje skvělý výkon na obrazovce a živý obraz je krásně a přirozeně plynulý. V režimu Binning lze zvýšit až na 100 fps. Nedílnou součástí tohoto systému je i zdroj světla – nový zdroj LED s vysokou intenzitou, který má 5700K, což přesně reprodukuje teplotu denního světla. Úplné osvětlení je okamžitě k dispozici bez čekání na zahřátí. Průměrně svou životností dosahuje 30 000 hodin, což odpovídá 14 rokům intenzivního používání. (8 hodin / den x 25 dní x 12 měsíců x 14 let)

 

 

50 snímků / s                 LED

Připojení k PC

Volnost výběru! Rychlé stolní PC, Full HD displej, notebook, AIO, Windows 7, 8, nebo 10? Vše je možné připojit přes ultra rychlé a univerzální připojení USB3 s rychlostí až 5 GB/s. Zastaralý hardware je proto minulostí a nabízí se nekonečno budoucích aktualizací!

– možnost připojení k jakémukoli PC (stolní PC, notebook, AIO) přes rychlé USB3 připojení až 5 GB / s

2D Measurement

Vysoká kvalita pozorování

 • Multifocus
  Velmi rychlé automatické ostření a vícenásobné ostření! Získejte plně zaostřený obraz jednoduše jedním kliknutím díky rychlému algoritmu a velmi přesnému motorizovanému pohybu v ose Z (50 nanometrů na krok).
  Fast and easy autofocus - multifocus.
 • HDR (vysoký dynamický rozsah)
  Ušetřete čas tím, že s jedním kliknutím vytvoříte HDR obraz s dokonalou expozicí. HDR funkce zkombinuje mnoho úrovní intenzity světla do jediného snímku: veškeré informace ve světlých a tmavých oblastech jsou zachyceny bez problémů.
  Fastest System to create 3D Model Image.
 • 2D měření
  RH-2000 nabízí přesná a kalibrovaná měření v reálném čase, včetně délky, plochy, úhlu, průměru nebo automatické plochy povrchu.
  Kombinace kódované optiky a výkonného softwaru eliminuje lidské chyby tím, že automaticky zvolí a zobrazí použitý objektiv, adaptér a měřítko na obrazovce kdykoli.
  Kromě toho lze skutečné rozměry a výsledky měření uložit na zachycený snímek nebo jako soubor CSV.

  2D Measurement
 • Funkce automatický součet
  Pokročilý softwarový algoritmus umožňuje automatickou detekci a počet částic založených na kontrastních nebo barevných hodnotách: s jedním kliknutím systém automaticky počítá díly, které mají podobné barvy s pokročilou statistikou.
  autocount functions
 • Ukládání / Report
  Ušetřete čas tím, že rychle přenesete obrazové soubory do programu Easy Report Writer, abyste je mohli prezentovat. K dispozici je několik různých šablon, nebo si přizpůsobte šablony podle vkusu. Zprávy lze tisknout, ukládat nebo exportovat do tabulkových editorů.
  Easy reporting with templates

Nejrychlejší cesta ke tvorbě 3D modelů

3D Modelling

Při zachycení 10 obrazových rovin trvá pouze 1 sekundu, aby se zobrazil vysoce kvalitní 3D model. Integrovaný krokový motor umožňuje rychlejší, plynulejší a přesnější snímání s přesností 0,05 μm / krok a motorizovaný pohyb v rozsahu 30 mm.

 • Měření výšky bodu
  Zobrazte výšku bodu jednoduchým kliknutím na 3D model. S každým kliknutím se zobrazí štítek s hodnotou měřenou ze standardního nulového bodu nebo nulový bod může být nastaven (nový referenční bod) od specifického místa na modelu. Měření výšky bodů je možné provádět jak ve 2D, tak 3D obrazu.
  Point Height measurement
 • 3D zobrazení
  Informace o 3D modelu lze zobrazit jako původní barvu, pseudo, nebo jako drátěný model, což maximalizuje množství informací, které lze získat z 3D modelu. Na 3D modelu lze spojit originální a pseudo-barvu.
  3D displej
 • Profilování
  Jednoduše upravte řez tak, abyste vizualizovali a měřili všechny detaily 3D objektu: vytvořený profil je jako virtuální svislý průřez umožňující přesné měření.
  profile and cut sections
 • Objem a plocha
  Objem a plocha se dá též měřit na 3D modelu a to díky úpravě horizontálního průřezu a kliknutím na oblast zájmu
  Easy volume Measurements
 • Úhel a rádius
  Pomocí funkce měření profilu je velmi jednoduché měřit jakýkoli poloměr na 3D objektu tím, že jednoduše „nakreslíte“ kružnici se třemi body, nebo libovolný úhel výběrem dvou přímek, které se protínají.
  Angle measurement
 • Drsnost
  Výkonný 3D software umožňuje přesné měření drsnosti linie Ra a Rz (ISO4287: 1997) a je kompatibilní s volitelnými měřeními drsnosti povrchu (Sa, Sq a mnoho dalších).
  Roughness

3D Tiling v reálném čase – zachycení rozšířeného zorného pole ve 3D

– Snímání velkých ploch po částech a následné spojeních všech nasnímaných ploch do jednoho snímku / obrázku.

Real-Time 3D Tiling

Objektivy

Všechny zoom objektivy jsou vybaveny vysoce kvalitním vestavěným osvětlením. Propracovaný design zahrnuje precizní konstrukci mechanismů vytvořených hrdým výrobcem optiky Hiroxem.

 • MXB-2016Z
  Vysoce výkonný zoom objektiv má kompaktní tělo, poskytuje obraz s vysokým rozlišením a nabízí velkou optickou hloubku ostrosti s možností využít ještě větší digitální hloubku ostrosti. Objektiv umožňuje „pozorování z ruky“ a přizpůsobí se snadno mnoha aplikacím prostřednictvím možnosti připojení 13 různých adaptérů pokrývajících rozsah zvětšení 6x-320x.
 • MXB-2500REZ/5000REZ
  Neuvěřitelně široký rozsah zvětšení s trojicí čoček. Dvojitý osvětlovací mechanismus zajišťuje jak koaxiální, tak kruhové osvětlení. Provozovatel si může zvolit buď jedno, nebo kombinaci obou, aby pokryl řadu aplikací. Osvětlovací systém je integrován do objektivu a nejsou vyžadovány žádné další kabely.
  RH2000_Lens_revolver
 • MXB-5040RZ
  Tento univerzální objektiv může být vybaven širokým výběrem optických adaptérů. Připevnění adaptéru s rotační hlavou umožňuje 360 stupňovou rotaci s možností prohlížení v různých úhlech. Různé exkluzivní adaptéry, které vyměníte jedním dotykem a rozsah zvětšení, který rozšiřuje pozorování od 20x-800x.
  RH2000_Lens_5040
 • MXB-10C
  Objektiv s optickým zoomem nabízí nejvyšší zvětšení v řadě MXB. Se šesti zaměnitelnými objektivy objektiv pokrývá rozsah zvětšení 35x-7000x. Pro koaxiální vertikální osvětlení je k dispozici směrovatelný adaptér, aby bylo umožněno i složité pozorování.
  RH2000_Lens_10C

Precizní stojany

Výkonné objektivy vyžadují precizní stojany, aby při provozu vše fungovalo hladce. Je to stojan, který spojuje objektiv s rukama obsluhy, což znamená, že stojan musí mít vysokou přesnost a být snadno použitelný.
Tento stojan kombinujte s volitelným elektronickým blokem (0,05 μm / krok) pro multifocus, 3D pozorování a měření výšky.

S řídící jednotkou motoru zabudovanou do hlavní jednotky, je osa Z schopna snadno dosáhnout extrémně vysokou přesnost. Stojan má neuvěřitelně dlouhý rozsah pojezdu – 30mm motorizovaný pohyb a 85mm manuální.

Inklinace (náklon)

Náklon v 180° plus rotace stolku umožní pozorovat jakékoli místo vzorku.

 

Více informací v katalogu zde

VIDEO RH-2000